Податотека:Арх.2011.01.20.Полска.Фредерик.Шопен.книга.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.104 × 1.633 пиксели, големина: 1,36 МБ, MIME-тип: application/pdf, 6 страници)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:50, 30 октомври 2011Минијатура на верзијата од 19:50, 30 октомври 20111.104 × 1.633, 6 страници (1,36 МБ)Brest (разговор | придонеси)Категорија: Арх / ВММК / 2011

Нема страници што ја користат оваа податотека.