Податотека:2009.12.07.Арх.Одлука.Усвојување.на.Програма.за.работа.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.239 × 1.752 пиксели, големина: 197 КБ, MIME-тип: application/pdf)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна22:29, 27 ноември 2011Минијатура на верзијата од 22:29, 27 ноември 20111.239 × 1.752 (197 КБ)Brest (разговор | придонеси)

Нема страници што ја користат оваа податотека.