Податотека:2009.12.07.Арх.Програма.за.работа.2010.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Оди на страница


Изворна податотека(1.239 × 1.752 пиксели, големина: 386 КБ, MIME-тип: application/pdf, 2 страници)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна23:26, 27 ноември 2011Минијатура на верзијата од 23:26, 27 ноември 20111.239 × 1.752, 2 страници (386 КБ)Brest (разговор | придонеси)

Нема страници што ја користат оваа податотека.