Податотека:WMMK Godisna smetka 2011 unpersonalized.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Оди на страница


Изворна податотека(5.164 × 7.095 пиксели, големина: 18,83 МБ, MIME-тип: application/pdf, 24 страници)

Оваа податотека е од Ризницата и може да се користи во други проекти. Описот од нејзината описна страница е прикажан подолу.

Опис

Опис
Македонски: Официјална завршна сметка за 2011 година на Здружението на граѓани „Викимедија Македонија“, локален огранок на Викимедија Фондацијата за Република Македонија.
English: Official 2011 fiscal year financial report, Wikimedia Macedonia, WMF chapter for Macedonia.
Датум
Извор сопствено дело
Автор Brest

Лиценцирање

Јас, праводржецот на ова дело, со ова го објавувам истото под следнава лиценца:
w:mk:Криејтив комонс

наведи извор сподели под исти услови

Оваа податотека е под лиценцата Криејтив комонс Наведи извор-Сподели под исти услови 3.0 Нелокализирана.
Можете:
  • да споделите – да го умножувате, распространувате и емитувате делото
  • да преработувате – да преработувате
Под следните услови:
  • наведи извор – Ќе мора да дадете прикладен припис, да ставите врска до лиценцата и да укажете дали има направено промени. Ова може да биде направено на било кој разумен начин, но без да оддава впечаток дека лиценцодавецот стои зад Вас и Вашата употреба.
  • сподели под исти услови – Ако го измените или преобразите делото, или пак ако основате друго дело на него, добиеното дело (придонесот) морате да го распространувате (објавувате) само под истата или складна лиценца на изворната.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна10:06, 19 мај 2012Минијатура на верзијата од 10:06, 19 мај 20125.164 × 7.095, 24 страници (18,83 МБ)Brest

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци