Придонеси на корисникот 204.129.158.104

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 21:30, 5 ноември 2022: Ruslik0 (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 204.129.158.104 (истекува на 5 ноември 2023 во 21:30 ч., само анонимни) (Cross-wiki abuse)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.