Придонеси на корисникот 221.168.23.69

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 15:12, 28 септември 2022: Sotiale (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 221.168.23.69 (истекува на 28 декември 2022 во 15:12 ч., само анонимни) (Cross-wiki vandalism)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.