Придонеси на корисникот 60.120.162.139

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 13:01, 22 ноември 2022: Hasley (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 60.120.162.139 (истекува на 22 мај 2023 во 13:01 ч., само анонимни) (Cross-wiki vandalism)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.