Придонеси на корисникот 64.44.42.165

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 21:40, 26 септември 2022: Ruslik0 (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 64.44.42.165 (истекува на 26 септември 2023 во 21:40 ч., само анонимни) (Cross-wiki spam: spambot)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.