Корисник:Brest

Од Викимедија Македонија
(Пренасочено од Димче Грозданоски)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Димче Грозданоски

dimce.grozdanoski[@]gmail.com
Skype: dimce.grozdanoski
Twitter: @grozdanoski
tel: +389 77 978 322

--> All is possible, you only have to find the right way to do it! <--