Корисник:-revi

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кориснички информации за јазици
ko-N 이 사용자는 한국어모어입니다.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
Корисници по јазик
If you are here to talk about CommonsDelinker removing a deleted image, please go here.

Hello! I am Revi. I edit to revert vandals, do Wikidata stuff (I am a Wikidata Admin! (Verify)), or do Commons Filemoving stuff (I am Commons Admin too! (Verify)). Come to my Meta userpage or my Commons userpage for more information. Thank you.


This is not a GlobalUserPage provided userpage. It's maintained per-wiki basis and I am not willing to change it.