Список на дуплирани податотеки

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова е список на податотеки чија најнова верзија е дупликат на најнова верзија на некоја друга податотека. Се земаат предвид само месни податотеки.

Следните податоци се меѓускладирани, последен пат подновени во 19:59, 10 јули 2020. Во меѓускладот се достапни највеќе 5.000 записи.

Подолу е прикажана до една ставка во опсег од 1 до 1.

Погледајте (претходни 50 | следни 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

  1. RMS in Skopje 2.jpg има дупликат.

Погледајте (претходни 50 | следни 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).