Податотека:2009.12.07.Арх.Одлука.Усвојување.на.статут.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(1.239 × 1.752 пиксели, големина: 190 КБ, MIME-тип: application/pdf)

Одлука за усвојување на статутот

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна22:18, 27 ноември 2011Минијатура на верзијата од 22:18, 27 ноември 20111.239 × 1.752 (190 КБ)Brest (разговор | придонеси)Одлука за усвојување на Статутот на Здружението
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци