Податотека:Godisna smetka 2010 unpersonalized.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Оди на страница
следна страница →
следна страница →
следна страница →

Изворна податотека(1.239 × 1.752 пиксели, големина: 5,25 МБ, MIME-тип: application/pdf, 19 страници)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна20:49, 3 мај 2011Минијатура на верзијата од 20:49, 3 мај 20111.239 × 1.752, 19 страници (5,25 МБ)Brest (разговор | придонеси)Категорија: Викимедија Македонија

Податотекава се користи во следнава страница: