Податотека:Odluka za obuki.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.239 × 1.754 пиксели, големина: 80 КБ, MIME-тип: application/pdf, 2 страници)

Одлука за учество на обуки

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна13:39, 23 август 2013Минијатура на верзијата од 13:39, 23 август 20131.239 × 1.754, 2 страници (80 КБ)Snezana (разговор | придонеси)Одлука за учество на обуки

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци