Податотека:Odluka za potpisnici.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.239 × 1.754 пиксели, големина: 57 КБ, MIME-тип: application/pdf)

Одлука за додавање потписници

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна16:53, 27 август 2013Минијатура на верзијата од 16:53, 27 август 20131.239 × 1.754 (57 КБ)Snezana (разговор | придонеси)Одлука за додавање потписници

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци