Податотека:Odluka za spomenici.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.239 × 1.754 пиксели, големина: 108 КБ, MIME-тип: application/pdf, 2 страници)

Одлука на ИО за аплицирање и спроведување на проектот „Вики ги сака спомениците“

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна14:33, 23 август 2013Минијатура на верзијата од 14:33, 23 август 20131.239 × 1.754, 2 страници (108 КБ)Snezana (разговор | придонеси)Одлука на ИО за аплицирање и спроведување на проектот „Вики ги сака спомениците“

Податотекава се користи во следниве 2 страници:

Метаподатоци