Податотека:WMMK Godisna smetka 2012 unpersonalized.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Оди на страница
следна страница →
следна страница →
следна страница →

Изворна податотека(5.310 × 7.304 пиксели, големина: 16,4 МБ, MIME-тип: application/pdf, 26 страници)

Оваа податотека е од Ризницата и може да се користи во други проекти. Описот од нејзината описна страница е прикажан подолу.

Опис

Опис
English: Official 2012 fiscal year financial report, Wikimedia Macedonia, WMF chapter for Macedonia.
Македонски: Официјална завршна сметка за 2012 година на Здружението на граѓани „Викимедија Македонија“, локален огранок на Викимедија Фондацијата за Република Македонија.
Датум
Извор сопствено дело
Автор Brest

Лиценцирање

Јас, праводржецот на ова дело, со ова го објавувам истото под следнава лиценца:
w:mk:Криејтив комонс
наведи извор сподели под исти услови
Можете:
  • да споделите – да го умножувате, распространувате и емитувате делото
  • да преработувате – да преработувате
Под следните услови:
  • наведи извор – Ќе мора да дадете прикладен припис, да ставите врска до лиценцата и да укажете дали има направено промени. Ова може да биде направено на било кој разумен начин, но без да оддава впечаток дека лиценцодавецот стои зад Вас и Вашата употреба.
  • сподели под исти услови – Ако го измените или преобразите делото, или пак ако основате друго дело на него, добиеното дело (придонесот) морате да го распространувате (објавувате) само под истата или складна лиценца на изворната.

Описи

Опишете во еден ред што претставува податотекава

Предмети прикажани на податотекава

прикажува

22 август 2013

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна13:58, 22 август 2013Минијатура на верзијата од 13:58, 22 август 20135.310 × 7.304, 26 страници (16,4 МБ)BrestUser created page with UploadWizard

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци