Разговор:Програмски план за 2012

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Сите забелешки кон текстот на „Програмскиот план“ добро би било прво да се дискутираат на оваа страница за разговор а потоа да се прават измените, освен доколку не се работи за едноставни интерпункциски, синтаксни и граматички исправки на текстот. Учеството на сите заинтересирани во расправата е добродојдено. --Brest 11:43, 17 октомври 2011 (CEST)Одговори[одговори]