Разговор за предлошка:Новости

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Овие страниците вака ќе ги правиме Датум - Име на настан? Некако грдо ми делува. --FlavrSavr 00:31, 10 декември 2010 (CET)Одговори[одговори]