Разговор со корисник:Sir Lestaty de Lioncourt

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кориснички информации за јазици
pt-N Este utilizador tem como língua materna o português.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
Корисници по јазик

Redirect arrow without text.svgLestaty de Lioncourt (Meta-Wiki)

Започнете разговор со Sir Lestaty de Lioncourt

Започни разговор