Глобална употреба на „Податотека:Wikipedia Education Globe 2.pdf“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

На страницава се наведени сите места на други викија кајшто се користи дадена податотека. Тие информации можете да ги најдете и на дното од нејзината описната страница.

Пребарување на глобалната употреба на податотека
Податотека:Wikipedia Education Globe 2.pdf
Погледајте (претходни 50 | следни 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

Употреба на ar.wikipedia.org

Употреба на ay.wikipedia.org

Употреба на be.wikimedia.org

Употреба на bg.wikipedia.org

Употреба на ca.wikipedia.org

Употреба на da.wikipedia.org

Употреба на de.wikipedia.org

Употреба на de.wikiversity.org

Употреба на en.wikipedia.org

Погледајте (претходни 50 | следни 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).