Придонеси на корисникот

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 23:54, 5 јули 2015: Billinghurst (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 178.62.0.0/17 (истекува на 2 април 2020 во 15:15 ч., само анонимни) (Open proxy: 178.62.50.197, soften block Ticket#2015070510010377)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼-contribs-top⧽
⧼-contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.