Придонеси на корисникот 24.108.70.155

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 21:47, 28 септември 2022: علاء (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 24.108.70.155 (истекува на 28 декември 2022 во 21:47 ч.) (Cross-wiki vandalism: request)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.