Придонеси на корисникот 79.141.173.167

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 10:24, 28 септември 2022: Wim b (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 79.141.173.167 (истекува на 28 март 2023 во 10:24 ч.) (Open proxy: See the help page if you are affected)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.