Придонеси на корисникот 84.251.232.158

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 21:49, 28 септември 2022: Ruslik0 (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 84.251.232.158 (истекува на 28 септември 2023 во 21:49 ч., само анонимни) (Long-term abuse)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

Не се пронајдени промени што одговараат на овој критериум.