2012.01.12. Алфа ТВ, гостување во контактната програма „Портик“

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Претставници на Викимедија Македонија поканети се да учествуваат во контактната програма Портик по повод роденденот на Википедија.

Контактната програма е со почеток во 10.00 часот.


архива на вести ...