Корисник:Bjankuloski06

Од Викимедија Македонија
(Пренасочено од Бојан Јанкулоски)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здраво, јас сум Б. Јанкулоски, администратор на Википедија на македонски јазик. Стојам на располагање за сите прашања и побарувања. Пишете овде и со задоволство ќе ви одговорам во најкраток можен рок.