Корисник:Bjankuloski06

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здраво, јас сум Б. Јанкулоски, администратор на Википедија на македонски јазик. Стојам на располагање за сите прашања и побарувања. Пишете овде и со задоволство ќе ви одговорам во најкраток можен рок.