Разговор со корисник:Bjankuloski06

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Повеќејазичност[уреди]

Како планираш да ја направиш повеќејазичноста на оваа веб страна?--Brest (разговор) 08:25, 18 март 2012 (CET)[одговори]