Податотека:Pristapnica-Wikimedia Makedonija.pdf

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.239 × 1.754 пиксели, големина: 70 КБ, MIME-тип: application/pdf)

Пристапницата треба да се отпечати, читко да се пополни и испрати на адреса на Здружението.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:15, 2 март 2013Минијатура на верзијата од 18:15, 2 март 20131.239 × 1.754 (70 КБ)Brest (разговор | придонеси)Избришана втората празна страница, порамнет текст во параграфите, центриран текст кај адресата на здружението.
11:57, 2 март 2013Минијатура на верзијата од 11:57, 2 март 20131.239 × 1.754, 2 страници (256 КБ)Kiril Simeonovski (разговор | придонеси)
11:12, 3 декември 2012Минијатура на верзијата од 11:12, 3 декември 20121.239 × 1.754 (70 КБ)Brest (разговор | придонеси)Нова верзија на формуларот, согласно Статутот. Пристапницата да се отпечати, читко да се пополни, потпише и да се достави по пошта на адрес...
21:04, 23 ноември 2010Минијатура на верзијата од 21:04, 23 ноември 20101.239 × 1.752 (236 КБ)Brest (разговор | придонеси)Пристапницата треба да се отпечати, читко да се пополни и испрати на адреса на Здружението.

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци