Разговор:Главна страница

Од Викимедија Македонија
Прејди на: содржини, барај

Одлична работа[уреди]

Одлична работа околу средувањето на главната страница на Викимедја Македонија. Сега само преостанува да добиеме информации околу банерите и нивното тестирање. Исто така, забележав дека на главната страница на Викимедја Србија веќе започнале со прибирањето на средства, но без употреба на банер.--Kiril Simeonovski 02:42, 1 ноември 2010 (CET)