Разговор:Проект „Македонија на Википедија“

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

ОУ „Христо Узунов„ - Охрид[уреди]

Моето предавање во ОУ „Христо Узунов“ - Охрид нема врска со проектот „Македонија на Википедија“. Поздрав. --M4r51n (разговор) 23:01, 20 јануари 2014 (CET)Одговори[одговори]