Разговор:2011.04.08. Обука во Велес за користење на медија вики софтверот

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

има ли подетални информации на која адреса (објект) ќе се одржи предавањето?--Brest 17:00, 6 април 2011 (CEST)