2010.12.11. Канал 103 емисија во живо

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Димче Грозданоски и Слободан Јаќоски, учествуваа во отворената емисија Саботерија која се пренесува во живо на Радио Канал 103. Емисијата, со почеток во 14.00 часот, доби позитивни реакции од публиката.


архива на вести ...