2012.02.23 Open Wiki GLAM of Serbia 2012

Од Викимедија Македонија
(Пренасочено од 2012.02.23. Open Wiki GLAM of Serbia 2012)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

На 24 февруари 2012 година во Белград се одржа Отворена конференција за ГЛАМ, на која како претставник на Викимедија Македонија присуствуваше Кирил Симеоновски.

Поврзано[уреди]

Надворешни врски[уреди]архива на вести ...