2012.02.23 Open Wiki GLAM of Serbia 2012

Од Викимедија Македонија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

На 24 февруари 2012 година во Белград се одржа Отворена конференција за ГЛАМ, на која како претставник на Викимедија Македонија присуствуваше Кирил Симеоновски.

Поврзано[уреди]

Надворешни врски[уреди]архива на вести ...